Жеребкування учасників проекту «Парламентські вибори-2014. Дебати»
7 жовтня 2014, 07:08

Все було прозоро – до студії запросили кандидатів у нардепи, їхніх представників або довірених осіб.

3 жовтня, у прямому ефірі «Кременчуцького Громадського Телебачення» визначили опонентів для політичного проекту «Парламентські вибори-2014. Дебати» шляхом жеребкування, поділивши учасників на четвірки і трійки. Все було прозоро – до студії запросили кандидатів у нардепи, їхніх представників або довірених осіб.

Дебати відбуватимуться серед кандидатів із двох виборчих округів: №146, із центром у Кременчуці, і №150, із центром у Комсомольську (частина кременчужан – жителі Молодіжного – мешкають саме на цьому окрузі).

На жеребкування до студії завітали довірена особа кандидата в депутати Миколи Несена, кандидата в депутати Віктора Шустова, кандидата в депутати Дмитра Кравченка, кандидата в депутати Оксани Піддубної.

Були і безпосередньо кандидати в нардепи: Дмитро Кавунник, Олег Попенко, Володимир Шайнога, Микола Ляпун (округ №146), та Тетяна Гузь, Олексій Поздняков (округ №150). Біля барабана, завдяки якому і визначили кандидатські трійки і четвірки, цього вечора були журналісти «КГТБ» Микола Фельдман і Євгенія Гамза. Саме випадок визначив опонентів у політичних дебатах.