Біометричні закордонні паспорти в Україні запроваджуються з 1 січня 2015 року
9 листопада 2014, 07:05

Видача біометричних паспортів для виїзду за кордон запроваджується з 1 січня 2015 року.

Видача біометричних паспортів для виїзду за кордон запроваджується з 1 січня 2015 року. Відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України, що видається сьогодні підрозділами ДМС України, має необмежений строк дії, а тому, навіть після впровадження паспортів нового зразка, такі паспорти залишаться чинними. Змінювати їх на біометричні — це право, але не обов’язок кожного громадянина України.

Переваги біометричних документів:

1. Біометричні паспорти це практично!
Паспорт громадянина України, виготовлений у формі пластикової картки буде більш зручним та зносостійким ніж паперовий аналог.
Вперше паспорт громадянина України видається безкоштовно.

2. Біометричні паспорти це безпечно!
Для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою.
У разі крадіжки чи втрати такого паспорту, зловмисники не зможуть скористатися ним.

3. Біометричні паспорти це зручно!
Для зчитування інформації, наприклад на кордоні, будуть використовуватись автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників біометричних паспортів. Це по-перше виключить суб‘єктивність та можливість зловживань під час проходження контролю, а по-друге зменшить час необхідний на таке проходження.
Подорожі до країн які використовують автоматичні пропускні системи стануть більш зручними, без виснажуючих черг. Аналогічно, будуть створені умови, необхідні для спрощення та прискорення внутрішньодержавних процедур надання адміністративних послуг, які передбачають ідентифікацію особи.

За матеріалами dmsu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *