«Данон» в Кременчуці до літа 2015 року планує запустити новий цех
10 листопада 2014, 12:30

До літа 2015 року буде побудовано сучасний цех по виробництву дитячого молочного харчування

Компанія «Данон», яка є володаром Кременчуцького міськмолокозаводу, планує на його базі до літа 2015 року запустити цех з виробництва дитячого молочного харчування. Про це повідомив генеральний директор заводу Руслан Вдовенко.

За його словами, компанія сьогодні поставила перед собою амбітну мету: побудувати на базі заводу в Кременчуці новий сучасний цех по виробництву дитячого молочного харчування. «Тільки на першому етапі реалізації проекту інвестиції в нього складуть 6 мільйонів євро. Нове виробництво, яке вироблятиме продукцію ТМ «Тема», буде запущено вже в червні 2015 року. Завдяки новій будівлі цеху дитячих молочних продуктів, зовсім скоро зовнішній вигляд заводу з боку вулиці 40 років Жовтня істотно зміниться », — сказав Вдовенко.

Нагадаємо: завод був заснований ще 1929 і переробляв тоді 600 тонн молока на рік. У 1986 пройшла реконструкція з будівництвом нових виробничих корпусів і котельної, збільшення потужності до 180 тис. тонн на рік. Розпочався випуск цільномолочної продукції, морозива, сухого молока, масла, сиру. З 1999 на заводі пройшла масштабна реорганізація і модернізація виробництва — з’явилися нові лінії з виробництва сухого молока, морозива, глазурованих сирків. В 2004 тут, вперше в Україні розпочато випуск молока в ПЕТ-пляшці.