Курсанти-нацгвардійці практикуються на «КрАЗі»
19 листопада 2014, 09:52

Практичні заняття курсантів Національної академії Національної гвардії України в ПАТ «АвтоКрАЗ» триватимуть до 29 листопада.

Практичні заняття курсантів Національної академії Національної гвардії України в ПАТ «АвтоКрАЗ» триватимуть до 29 листопада.

16 майбутніх військових механіків — курсантів інженерно-технічного факультету, котрі навчаються за напрямом підготовки «Автомобільний транспорт» — на практиці розібратися, як складається вітчизняна вантажівка КрАЗ.

Для ефективності проведення практичних занять курсантів розділили на групи, кожна по черзі проходить практику в підрозділах агрегатного та складального виробництв підприємства.

Після практичної частини запланований дводенний курс повторення вивченого матеріалу в навчальному центрі підприємства. Тут курсантам проведуть підсумкові лекції по конструкції, обслуговуванню та ремонту автомобілів КрАЗ, які поставляються Кременчуцьким автозаводом для Нацгвардії, після чого екзаменують.

На думку керівництва вузу, виробнича практика в підрозділах заводу-виробника дозволить курсантам побачити весь процес складання автомобіля: від виготовлення окремих деталей до виходу готового вантажівки з головного конвеєра.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *