Нагодувати та стерилізувати: «Спецсервіс-Кременчук» відбудовує притулок
13 листопада 2014, 06:54

На утриманні КП «Спецсервіс-Кременчук» більше 120 песиків

На утриманні КП «Спецсервіс-Кременчук» більше 120 песиків. Тут за ними не тільки доглядають та стерилізують, а й, при необхідності, надають медичну допомогу. Щоб нагодувати чотирилапих постояльців, підприємство витрачає щонайменш 7 тисяч гривень на місяць. За словами директора Сергія Резнікова, бюджетних коштів не вистачає, тому догляд за тваринами тримається внесках волонтерів та кремечужан.

Як правило, стерилізованих собак відпускають, але є таки цуценята, які народилися у притулку або потрапили туди зовсім маленькими – вони залишаються у «Спецсервісі-Кременчуці» поки не знайдуть хазяїна, тому що до волі вони не пристосовані і можуть загинути.

Собак, які потребують оперативного втручання – лікують, реабілітують та відпускають.

Наразі у притулку закінчуються ремонтні роботи – у приміщенні для персоналу та у кімнатах, де планують облаштувати операційні блоки для тварин. Коли КП «Спецсервіс-Кременчук» отримає ліцензію на ветеринарну діяльність – стерилізувати собак зможуть не вивозячи з притулку. Зараз цю процедуру роблять у державній ветклініці, на одного собаку витрачається 270 гривен.

Безпритульних тварин стає дедалі більше, тому у «Спецсервісі» замислюються про розширення притулку. Один з оптимальних варіантів вирішення цієї проблеми — оренда території колишнього розплідника для собак, який стане філіалом КП «Спецсервіс». Там є двадцять літніх вол’єрів, стільки ж місць для зимування тварин. У притулку вже готують необхідні документи та сподіваються, що вже через два місяці приміщення, яке зараз на балансі держави, перейде на тимчасове користування до них.

Бюджет КП «Спецсервіс-Кременчук» на 2014-ий рік складає 1,2 мільйони гривень. На наступний рік, за словами директора, знадобиться на 600 тисяч гривень більше.

Детальніше на відео:

Фото: Дмитро Бабець

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *