Включи ближнє світло фар
14 листопада 2014, 06:46

16 листопада, в День пам’яті жертв ДТП, в знак солідарності та підтримки включити ближнє світло фар на транспортних засобах, тим самим ушанувавши пам’ять загиблих у ДТП

Начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко звернувся до всіх водіїв з проханням 16 листопада, в День пам’яті жертв ДТП, в знак солідарності та підтримки включити ближнє світло фар на транспортних засобах, тим самим ушанувавши пам’ять загиблих у ДТП. Про це повідомили у прес-службі Державтоінспекції.

Щорічно в Україні, як і в усьому світі, в третю неділю листопада проводяться заходи до Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.
“Головною метою акції є привернення уваги до жахливих масштабах смертності та травм на дорогах, вшанування жертв ДТП та виявлення співчуття сім’ям, які зазнали тяжку втрату.

«Запрошуємо всіх учасників дорожнього руху приєднатися до проведення акції, — зазначив начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, — замислитися бодай на хвилину про наслідки ігнорування елементарних правил безпеки не буде зайвим ні для кого. Ми всі повинні зрозуміти — наша відповідальність та правосвідомість є головними чинниками комфортного та безпечного руху.

Нагадаємо: вшановувати пам’ять жертв дорожніх аварій вперше запропонували представники британського благодійного фонду допомоги жертвам ДТП “Road Peace” у 1993 році. За п’ять років потому, День пам’яті вийшов за межі Європи і з’явився на інших континентах, а в 2005 році у своїй Резолюції Генеральна Асамблея ООН закликала все світове співтовариство визнати Всесвітній день пам’яті жертв дорожніх аварій і відзначати його в третю неділю листопада.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *