Екс-голова КМДА Попов вийшов із тіні
28 грудня 2014, 13:08

Після року мовчання екс-голова КМДА Попов дав ексклюзивне інтерв’ю «Громадському».

Він протягом року майже не давав коментарів для ЗМІ. Колишнього голову Київської міської державної адміністрації Олександра Попова «Громадське ТБ» знайшло в його рідному Комсомольську Полтавської області, де він тривалий час був мером.
Пан Попов відвідав виставку українського скульптора-сюрреаліста Олега Рябо і потрапив на очі журналістам «Громадського». В інтерв’ю Олександр Попов розповів про те, чи розганяв Майдан, як просувається кримінальна справа проти нього та коли він з’їде з державної дачі.
Олександр Попов не збирається повертатися в політику і запевняє, що концентрує свою увагу лише на бізнесі, аби «допомагати просувати українську продукцію на європейський ринок». Ще колишній голова КМДА разом із партнерами розвиває енергетичний бізнес та є директором ТОВ «Оффер UA».
Про Майдан пан Попов згадувати не любить, помітно, що муляє й досі. Упевнений, що розгін студентів із жорстоким побиттям бійцями «Беркута» в ніч із 30 листопада на 1 грудня було чітко спланованою провокацією. Сам Олександр Попов стверджує, що не має відношення до побиття студентської молоді, а лише виконував обов’язки градоначальника та готував місто до свят: «Побиття студентів побачив у прямому ефірі на ТБ. Відразу спрямував туди машини «швидкої», аби молоді оперативно надали допомогу…»
Кримінальна справа за фактом розгону Майдану, де фігурує колишній столичний голова, досі на стадії розслідування. Олександр Попов повідомив, що до 18 лютого повинні визначитися: передадуть справу до суду чи закриють. Сам він запевняє, що не боїться, а навпаки, хоче ретельного та об’єктивного розслідування. А вже на початку 2015-го колишній чиновник таки виїде з державної дачі: «Моїх речей там майже не залишилось. Угода у мене до кінця 2014 року». Хто там житиме після нього — не знає.