На Полтавщині призначили нового губернатора Валерія Головка
26 грудня 2014, 16:15

Петро Порошенко призначив Валерія Головка головою Полтавської обласної державної адміністрації

Петро Порошенко призначив Валерія Головка головою Полтавської обласної державної адміністрації

«Призначити ГОЛОВКА Валерія Анатолійовича головою Полтавської обласної державної адміністрації», — йдеться в Указі президента України № 965/2014, який вже оприлюднено на сайті Глави держави.

Окрім Полтавської ОДА, Порошенко призначив керівником Львівської облдержадміністрації Олега Синютка, Сумської ОДА – Миколу Клочка, Рівненської облдержадміністрації – Віталія Чугуннікова. Про це повідомили у прес-службі Глави держави

Під час зустрічі з новопризначеними Глава держави наголосив, що зараз перед країною постали два основних виклики – захист територіальної цілісності й незалежності та проведення реформ. «Я від вас чекаю консолідації політичних сил суспільства, імплементації європейського шляху розвитку та Угоди про асоціацію. Я від вас чекаю різкого підвищення енергоефективності, бо кожен з вас знає, що це той виклик, на який ми маємо знайти адекватну відповідь», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що новопризначені глави облдержадміністрацій мають забезпечити проведення мобілізації. «З 20 січня буде проголошено четверту хвилю мобілізації. Робиться вона для того, щоб забезпечити ефективну ротацію тих підрозділів, що нині перебувають у зоні АТО», – зазначив Президент.

Відповідаючи на запитання Глави Львівської ОДА Олега Синютки про віялові відключення електроенергії, Президент зазначив: «Напередодні новорічних свят наше пряме завдання зробити все можливе для того, щоб захистити людей». Глава держави повідомив, що сьогодні досягнутий дуже важливий результат про розблокування постачання вугілля до України. «Сьогодні вже пішли перші ешелони, які забезпечать сталу роботу електростанцій, – сказав Президент, – Це перший крок, який дозволить підвищити якість роботи енергетичної системи».

Також, за словами Глави держави, сьогодні мають бути забезпечені перетоки електроенергії до України, які дозволять суттєво скоротити ризики віялових відключень у часи пікових навантажень.

ДОВІДКА

Головко Валерій Анатолійович народився 14 грудня 1965 р. в селі Ленінський, Карманчинського району Кзил-Ординської області Казахстан.

У 1989 році закінчив Полтавський кооперативний інститут за фахом економіст.Продовжив освіту в Українському інституті ринкових відносин та підприємництва менеджером зовнішньоекономічної діяльності та у Харківському регіональному інституті Державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Працювати розпочав у 1989 році на посаді старшого інженера в Управлінні торгівлі Полтавського міськвиконкому. У 1991 – 1992 роках — Заступник директора в Полтавському товаристві «Легенда», 1992 – 2002 рр. – менеджер Спільного Україно-Німецького підприємства «Полімпекс», З 2002 року Директор Закритого акціонерного товариства «Торговий дім ЦУМ».

Депутат Полтавської Обласної Ради V скликання.Член постійної комісії з питань бюджету, підприємництва та управління майном, голова Ради підприємців в Полтавській області, Голова полтавського обласного осередку політичної партії «Фронт Змін».