Діти підготували «сюрприз» для Путіна
28 січня 2015, 13:01

Вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти творчо підтримали українських солдатів. Діти зняли анімаційний фільм «Сюрприз для Путіна», де наочно показали агресору, який кінець на нього очікує.

Вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти творчо підтримали українських солдатів. Діти зняли анімаційний фільм «Сюрприз для Путіна», де наочно показали агресору, який кінець на нього очікує. Доля в Путіна одна — розгром та повернення до своєї «барлоги».

Взагалі, діти передали воякам чимало зворушливих та жартівливих малюнків. Кіно стало вінцем військової творчості для вихованців центру позашкільної освіти. За словами директора закладу Костянтина Холодняка, працювали над фільмом єдиним творчим колективом — викладачі та вихованці. У підсумку вийшов мультик тривалістю понад хвилину. Сюжет та малюнки юні аніматори, разом з педагогами, вигадали і створили самі. Малював керівник гуртка образотворчого мистецтва Сергій Кравченко, а сам процес зйомки та монтаж зробили діти.

Путін вверхи на ведмеді прямує через кордон України, ламаючи все на своєму шляху. Назустріч йому кидається звичайний український собака-дворняга, а згори атакує птах. У підсумку ведмідь зкидує агресора з себе і тікає, а за ним на карачках прямує і сам Путін, якого «бомбардує» птах. Музикальним супроводом фільму стала відома пісня «Путін…ла-ла-ла-ла-ла». Як повідомив Костянтин Холодняк, у планах колективу центру зняти чергову серію мультфільму: «Таке побажання висловили глядачі».