#Громадське.Кременчук — 2014
11 січня 2015, 15:46

Для нашого міста і України 2014 рік був не з легких: масові розстріли на Майдані, анексія Криму, початок бойових дій на сході, вбивство міського голови Олега Бабаєва. Було дуже тяжко.

Для нашого міста і України 2014 рік був не з легких: масові розстріли на Майдані, анексія Криму, початок бойових дій на сході, убивство міського голови Олега Бабаєва. Було дуже нелегко. Незважаючи на це, ми завжди намагались об’єктивно висвітлювати всі події. Ми намагались завжди бути поруч і допомагати у важкі часи.
Україна зробила нелегкий вибір — шлях до Європи. Проте цього не достатньо. Ми піднялись з колін, і настав час узятись за книжки. Теперішня влада була обрана українським народом, і ми не дозволимо себе обманювати. Тому потрібно постійно розвиватися, прагнути до кращого, бути єдиним цілим і разом будувати нову країну. Саме так ми зможемо чогось досягнути.
2014 рік — це рік створення Громадського.Кременчук. Абсолютно новий формат, нові обличчя та технології. Молода команда, яка з нуля вчилась створювати сучасне телебачення. Ми зробили багато помилок, ми постійно вчились і експериментували. Постійно змінювались для того, щоб створювати для вас найкращий продукт. Обіцяємо: в новому році ми ще не раз вас здивуємо!
Пам’ятайте, ми існуємо тільки завдяки вашій підтримці. Громадське робите ви! Тому не соромтесь допомагати проекту: https://kgtv.com.ua/help/
Громадське.Кременчук — дивись, думай, вирішуй.