Комсомольчани співчувають Маріуполю (ФОТО)
25 січня 2015, 09:34

День жалоби у Комсомольську пройшов біля пам’ятника Шевченку.

День жалоби у Комсомольську пройшов біля пам’ятника Шевченку. О 12.00 25 січня сюди прийшли усі, хто не байдужий до трагедії у Маріуполі. До пам’ятника прийшло 25 людей. Переважно – активісти, які допомагають українським військовим. Були представники «Кулінарної сотні», асоціації волонтерів Комсомольська та окремі небайдужі люди. Від міської влади була присутня заступник міського голови Надія Угнічева.

Люди принесли плакати «Маріуполь, ми з тобою», «Не стріляй», «Путін — терорист», «Зупиніть Путіна». Ми запитали, чому люди прийшли сьогодні сюди.

«Я хочу підтримати жителів Маріуполя, — каже комсомольчанка Ольга. – Мені жалко людей. Дивлюся новини і не знаю, як висловити їм своє співчуття, тому і прийшла до пам’ятника. Я не хочу, щоб терорист прийшов і у наше місто».

«Прийшла, щоб висловити підтримку постраждалим, — каже керівник «Кулінарної сотні» Ангелена. – Жодні слова не допоможуть, але такі зібрання допоможуть укріпити наш дух. Ми маємо чинити супротив, маємо допомагати тим, хто нас захищає і тоді добро переможе».

«Дивлюся телебачення, бачу російську пропаганду і допомагаю волонтерам, — каже Лідія Іванівна. – Шкода тих, хто загинув. Я розумію, що просто так, невідомо звідки ці «Гради» не узялися. В мене родичі у Ростові-на-Дону. Вони бачать, як іде техніка до нашого кордону».

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та заспівали гімн України.