Кременчужанам рекомендують виходити на вулицю з паспортами
25 січня 2015, 04:45

Міліція області просить з розумінням відноситися до роботи патрульних нарядів та максимально сприяти правоохоронцям. Також рекомендуємо мати при собі документи, що засвідчують Вашу особу, аби не втрачати часу на додаткову перевірку.

«Міліція області просить з розумінням відноситися до роботи патрульних нарядів та максимально сприяти правоохоронцям. Також рекомендуємо мати при собі документи, що засвідчують Вашу особу, аби не втрачати часу на додаткову перевірку.

Наголошуємо, що збільшення кількості патрулів націлено на охорону громадського порядку та захисту громадян від протиправних посягань і носить виключно превентивний характер. Також особливу увагу правоохоронці приділятимуть особам, чия поведінка буде підозрілою. Наряди патрулюватимуть цілодобово. Тож рекомендуємо батькам провести відповідну роз’яснювальну та виховну роботу зі своїми дітьми, аби вночі виключити знаходження неповнолітніх на вулицях», — йдеться у повідомленні УМВС Полтавщини.

Дякуємо за розуміння і нагадуємо, що в міліції цілодобово працюють ГАРЯЧІ ЛІНІЇ: (0532) 51-77-57 та 56- 22- 33, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Обсуждение закрыто.