Лідер “Ляпіса Трубецького” попросив в України право на постійне проживання
25 січня 2015, 05:14

Сергій Міхалок пояснив, що підтримка гуртом «Ляпіс Трубецькой» революційних подій в Україні негативно і вороже сприймається владою Білорусі та Росії, які створюють перешкоди для повноцінного творчого процесу.

Лідер гурту «Brutto» (екс-«Ляпіс Трубецькой») Сергій Міхалок та його продюсер Антон Азізбекян звернулися до Віце-прем’єр-міністра — Міністра культури В’ячеслава Кириленка з проханням допомогти в отриманні права на постійне проживання в Україні. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства культури.

Сергій Міхалок пояснив, що підтримка гуртом «Ляпіс Трубецькой» революційних подій в Україні негативно і вороже сприймається владою Білорусі та Росії, які створюють перешкоди для повноцінного творчого процесу. Тому лідер «Brutto» та його продюсер, не відмовляючись від білоруського громадянства, вирішили отримати право на постійне проживання в Україні. Сергій Міхалок розповів, що у 2015 році його гурт планує два всеукраїнські концертні тури, запис нового альбому та кліпів в Україні.

В’ячеслав Кириленко звернувся з листом до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням якнайшвидше надати дозвіл на постійне проживання в Україні Сергію Міхалку та Антону Азізбекяну.

Довідка: «Ляпис Трубецкой» — білоруський панк-рок-гурт, створений у вересні 1989 року. В середині 2000-х років «Ляпіси» під керівництвом Сергія Міхалка почали виступати з серйозними текстами, сповненими різкої соціальної критики. Як наслідок, у рідній Білорусі «Ляпіс Трубецькой» потрапив у чорний список музикантів, які не мають права виступати на території країни. 2014 року концерти гурту в Росії скасовувалися через «антиросійські висловлювання». «Ляпіс Трубецькой» від початку підтримував Революцію Гідності. Пісня «Воїни Світла» стала одним з неофіційних гімнів Майдану.

Нагадаємо, у Кременчуці концерт гурту «Brutto» запланований на 11 березня