Мобілізуйте моїх сусідів
23 січня 2015, 07:39

Кременчужани пишуть заяви до військкомату на своїх сусідів аби тих мобілізували.

Кременчужани пишуть заяви до військкомату на своїх сусідів, аби тих мобілізували. Так городяни вирішили боротися з набридшими їм алкоголіками та наркозалежними.
Військовий комісар Кременчука Роман Сушко говорить, що на такі заяви військкомат реагувати не буде, адже не займається розшуком соціально проблемних людей та згідно розпорядження міноборони не призиває на військову службу людей з алкогольною та наркотичною залежністю. Зараз, за першою чергою четвертої хвилі мобілізації, уже більше 150 добровольців подали заяви до військкомату. Інші будуть мобілізовані згідно плану.ВУ Кременчуці мобілізують у першій черзі понад 210 чоловіків: солдат, сержантів, та офіцерів запасу. Скількох будуть мобілізовувати у другій та третій чергах у Кременчуці та Кременчуцькому районі невідомо, адже навіть сьогоднішні цифри постійно змінюються за наказом з Міноборони.
Людей віком старше 50 років будуть залучати лише за власним бажанням та згідно висновків медичної комісії. Аби не було таких випадків як із мобілізованим 59-річним чоловіком, який помер від серцевого нападу безпосередньо у військовій частині.