Пристрасті за бюджетом
29 січня 2015, 15:43

В рамках проекту «Слово депутату» в студію Громадське.Кременчук завітав депутат міської ради Євген Холод.

У рамках проекту «Слово депутату» в студію Громадське.Кременчук завітав депутат міської ради Євген Холод. Після прийняття бюджету Кременчука Євген Холод відповів на запитання щодо політичного та економічного розвитку міста. Дав свою оцінку суспільним процесам, які відбуваються у місті.

Без цирку на сесії — коли дотримуються регламенту

Аби не було шоу та скандалів на сесії Кременчуцької міської ради, всі: і депутати, і громадські активісти, — мають дотримуватися регламенту. Так вважає депутат міськради Євген Холод. На його думку, якби активісти працювали активно саме на депутатських комісіях та семінарі, які передують сесії, вони розуміли б, що за питання на ній приймають і чи враховують їхні пропозиції. А так, вважає депутат, протестувальники просто не хочуть реально працювати, створюють собі популярність уже під час самої сесії.

Кременчуцький «кумедний Пан» — іноземець

Яскраві вистави у виконанні Юрія Жогана перед кожною сесією Євген Холод називає кумедними діями та провокацією. За його розумінням, пан Жоган — це такий собі кременчуцький поп Гапон, який своїми вчинками та заявами сприяє дестабілізації ситуації в місті. «Це яскравий приклад праці ФСБ Росії, як потрібно розвалювати наше суспільство», — підсумовує депутат.

«Висосані з пальця»

Пропозиції, які внесли до бюджету безпосередньо на сесії 27 січня представники ГО «Майдан», «висосані з пальця». Такої думки дотримується депутат міської ради Євген Холод. Він впевнений, що тут більше популізму, аніж практичних пропозицій: «Місто повинно розвиватися, незважаючи ні на що».

Інвестиції — це допомога місту під час кризи

За «кризового» бюджету Кременчуку потрібно залучати якомога більше інвестицій: як внутрішніх, так і зовнішніх. Таким чином можна говорити про покращення інфраструктури, створення нових робочих місць, отримання замовлень кременчуцькими підприємствами. Голова фракції «Батьківщина» у міськраді Євген Холод наголошує, що саме питання залучення інвестицій завжди буде лобіювати очолювана ним фракція.

Про домомогу сім’ям учасників АТО

Родинам солдатів, які захищають Україну в зоні проведення АТО, завжди будуть виділяти необхідну допомогу за рахунок міського бюджету — запевняє Євген Холод. Він говорить, що та цифра, яка закладена в бюджеті на перше півріччя, не є межею: «Якщо будуть потрібні додаткові кошти, ми обов’язково їх знайдемо і перерахуємо».

«Популізму Кременчуку не оминути»

Ближче до виборів депутатів міської ради та міського голови популізм лише набиратиме обертів. На думку Євгена Холода, це — хвороба, яка не омине Кременчук, і місту доведеться все одно через це пройти: «Ми тут нічого не можемо вдіяти, цим просто варто перехворіти, і все стане на свої місця».

«Сенс один — там працюють наші люди»

Індустріальний парк не повинен бути проектом вибивання податків із підприємців — такою думкою поділився Євген Холод. Як він вважає, головне завдання проекту — це знаходження там якомога більшої кількості різних підприємств, на яких працюватимуть кременчужани. Це і є головним завданням індустріального парку.

Земельні ділянки для бійців АТО

Пристрасті навколо питання про те, де в місті виділити землю для бійців АТО, має розглядатися у конкретній практичній площині. У цьому впевнений Євген Холод. Він акцентує увагу на тому, що потрібно не просто прийняти саме рішення про виділення земельних наділів, а внести зміни до генерального плану Кременчука і відповісти на конкреті запитання: кому, де і скільки? Тільки через законні процедури врегулювання цього питання, вважає депутат, можна уникнути проблем, коли через непродумані рішення вже виділені ділянки будуть оскаржуватися контролюючими органами як такі, що не пройшли всіх необхідних процедур погодження.

Повне інтерв’ю з депутатом дивіться далі: