У Кременчуці спіймали податківця на хабарі у півмільйона гривень (ВІДЕО)
24 січня 2015, 06:56

Співробітники МВС затримали полковника податкової міліції Бурлаченка Володимира Олександровича, заступника начальника Кременчуцької державної податкової інспекції Полтавської області

В Кременчуці піймали податкового міліціонера на хабарі у півмільйона гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков.
«Співробітники МВС затримали полковника податкової міліції Бурлаченка Володимира Олександровича, заступника начальника Кременчуцької державної податкової інспекції Полтавської області», — повідомив А.Аваков.
За словами глави МВС, податківець вимагав і отримав хабар від приватного підприємства за закриття кримінальної справи за несплату податків.
«Затримано Бурлаченка „на гарячому» у власному службовому кабінеті», — повідомив А.Аваков. З його слів, слідчі дії тривають.
Затримання відбулося 23 січня приблизно о 19 годині. Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю провели операцію на місці злочину, в приміщені податкової міліції по вулиці Жовтневій. За інформацією з власних джерел, Громадському стало відомо, що підприємець, у якого вимагали хабар, з Дніпропетровська, і саме він написав заяву до правоохоронних органів.
У податковій інспекції відмовились давати будь-які коментарі у цій справі. Заступник начальника податкової інспекції Алла Шуба відзначила, що вона чула про початок слідчих дій, але проти кого вони і як відбувались дізналася з повідомлення очільника МВС Арсена Авакова.

Обсуждение закрыто.