У найближчі три місяці в Україні зростуть тарифи на газ
3 січня 2015, 05:35

Уже до кінця березня цього року або навіть і раніше в Україні зростуть ціни на природний газ для споживачів.

Уже до кінця березня цього року або навіть і раніше в Україні зростуть ціни на природний газ для споживачів.
Нові тарифи має підготувати Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, у першому кварталі 2015-го. Підвищення цін відбудеться, аби зменшити дефіцит НАК «Нафтогаз України» і забезпечити Кабінетом міністрів фінансування в повному обсязі пільг і субсидій для населення. Відповідна норма закріплена законом «Про державний бюджет на 2015 рік», опублікованому в газеті «Голос України» від 31 грудня і була відсутня в первісному законопроекті, внесеному урядом у Раду 22 грудня. Про це пише «Інтерфакс-Україна».
У той же час з остаточного тексту закону виключено норми про введення максимального місячного розміру заробітної плати працівників держорганів і суддівської винагороди в 15 мінімальних заробітних плат, а також норма про нарахування зарплати народним депутатам і членам Кабміну тільки в розмірі посадового окладу.
Нагадаємо, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на підсумковій прес-конференції 30 грудня заявив про необхідність прискорити приведення енерготарифів до ринкового рівня, спрямовуючи кошти від скорочення дотацій НАК «Нафтогаз України» на адресну допомогу малозабезпеченим верствам населення.
vestnik.in.ua