Акція за збереження пам’ятника Олегу Бабаєву
13 лютого 2015, 13:16

Громадські активісти зібрався на акцію-протест де закликали «прибрати руки» від пам’ятника народному меру Олегу Бабаєву.

Жителі Кременчука виступили проти позову депутата Автозаводської районної ради Оксани Піддубної, в якому вона вимагала демонтажу скульптури вбитого мера міста Олега Бабаева. Журналіст Громадське.Кременчук Катерина Герко побувала на місці події.

13 лютого пройшов мітинг під стінами Автозаводського районного суду «Захистимо наше право на пам’ять». Громадяни, що прийшли з метою захистити скульптурну композицію Олега Бабаєва, підписали петицію проти знесення пам’ятника, а потім передали її до суду. Знайшлися й ті, хто підтримав позивача Піддубну. Дехто обрав свою позицію вже на місці події, або ж під впливом різних думок переходив на іншу сторону.

Чимало людей похилого віку прийшло відстоювати свої права на пам’ять. «Це був кращий мер міста! Він заслуговує на пам’ять!»- лунало від них.

Суд прийняв до відома та розглянув петицію громадян. Саме судове засідання продовжиться 23 лютого.

Нагадаємо, що пам’ятник загиблому меру був відкритий 19 січня в сквері імені Олега Бабаєва за кошти його друзів. Автор — харківський майстер Ельданіз Гурбанов.

Катерина Герко