Кременчуцькі «Ravens» зробили мотоцикл для АТО
20 лютого 2015, 11:46

Це вже другий МТ, який переробили під військові потреби для зони АТО, члени кременчуцького байк-клубу «Ravens». Тепер мотоцикл хочуть відправити у військовий навчальний центр «Десна» для тренувань та підготовки до бойових дій.

Це вже другий МТ, який переробили під військові потреби для зони АТО члени кременчуцького байк-клубу «Ravens». Тепер мотоцикл хочуть відправити у військовий навчальний центр «Десна» для тренувань та підготовки до бойових дій. Мотоцикл МТ буде використовувати батальйон «Київська Русь».

Представники батальйону вже встигли випробувати в зоні АТО перший переобладнаний МТ, який влітку минулого року відремонтували члени кременчуцького байк-клубу. Бійці нещодадно приїздили до Кременчука та висловили подяку за техніку, яка їм так необхідна. Вони розповіли, що мотоцикл став у нагоді під час бойових дій та показує себе з найкращого боку.
«Вітамін» — член байк-клубу «Ravens» — повідомив, що другий переобладнаний мотоцикл — це вже власність бійця батальйону «Київська Русь» із позивним «Шаман»: «Нещодавно він привіз цей мотоцикл, знайшов гроші на ремонт, а ми вже у січні-лютому 2015 року підготували його до роботи. Якщо минулого разу капітальний ремонт було виконано за власний рахунок, то переобладнання цього МТ повністю оплатив Шаман».

Як завжди, на МТ майстри обладнали місце для встановлення кулемету та збільшили потужність мотоциклу. Причому механізм мотоциклу спеціально зроблено незавершеним, щоб уже в зоні АТО його можна було обладнати під конкретного бійця. Зараз члени байк-клубу збирають гроші для ремонту ще одного, вже третього, мотоциклу для українських військових та залучають усіх небайдужих до цієї справи.

/Журналісти: Катерина Герко, Тарас Деркач, Відео: Антон Дубовик