Кременчужани спустошують полиці магазинів
25 лютого 2015, 10:27

У Кременчуці почався продуктовий ажіотаж

Покупці буквально змітають продукти харчування з полиць. Продавці не встигають їх викладати. У дефіциті крупи, соняшникова олія, заморожені напівфабрикати. Найбільш ходові – сипучі продукти, що продаються на вагу (вони дешевше фасованих).

Покупці там, де цукор ще продається по старій ціні. Так у магазині, що знаходиться на Центральному ринку, щоб купити цукор по 12 гривень, а борошно – по 7, треба відстояти кілька годин в черзі.

«Боюся, що продукти сильно подорожчають або взагалі зникнуть, тому вирішив запастися – куплю по 50 кг борошна і цукру, різної крупи, 30 літрів соняшникової олії. Та й гривню від обезцінення врятую», — таку розмову можна почути у черзі.

На Центральному ринку і в інших супермаркетах, що знаходяться поруч, борошна і цукру вже немає.

Продавці Центрального ринку миттєво зреагували на ажіотаж і підняли ціну на рис і гречку на декілька гривень дорожче, ніж в супермаркетах.

Не панікувати, закликала начальник міського управління торгівлі і розвитку промисловості: «Продукти є і будуть. Їх підвезуть і в магазини і на ринки. Проте інше питання за якою ціною. Бо вже відомо, що постачальники укладають договори за курсом долара. Такого не було ще з 90 –х років», — зазначила Людмила Жорняк.

Кореспондент/фото — Олена Ліпошко