Російська агресія та коли Україна євроінтегрується?
17 лютого 2015, 12:54

Безвізовий режим для українців, щодо в’їзду до Європейского Союзу, питання інтеграції до ЄС та що таке російска агресія проти України?

Безвізовий режим для українців, щодо в’їзду до Європейского Союзу, питання інтеграції до ЄС та що таке російска агресія проти України? На ці питання шукали відповіді у прямому ефірі журналісти Громадське.Кременчук разом з гостем в студії колишнім послом з особливих доручень МЗС України Вадимом Трюханом.

Екс-дипломат проаналізував можливі варіанти виконання чи невиконання Мінських домовленостей, щодо припинення вогню між українскими війсками та бойовиками ДНР і ЛНР. Чого чекати від подальшої агресії Путіна та на які кроки з покращення обороноздатності України спроможне її керівництво.

Червоні лінії для Порошенка

Через що не може переступити Петро Порошенко у питаннях державного суверенітету — аналізує Вадим Трюхан, екс-посол з особливих доручень МЗС України.

Ні війни ні миру

Чому мир зараз просто нереальний і що вигідно для Володимир Путіна — коментує Вадим Трюхан, екс-посол з особливих доручень МЗС України.

Путін не є камікадзе

Падіння режиму Путіна — питання місяця. За яких умов можливий такий розвиток подій — пояснює Вадим Трюхан, екс-посол з особливих доручень МЗС України.

Україна стоїть на нації

Не держава, не політикум, а нація — ось у чому сила України. Свою думку пояснює Вадим Трюхан, екс-посол з особливих доручень МЗС України.

100% європейська Україна

Коли Україна стане 100%-во європейською і що це означатиме для її громадян — пояснює Вадим Трюхан, екс-посол з особливих доручень МЗС України.

Обсуждение закрыто.