Російсько-терористичні війська проводять перегрупування — Тимчук
25 лютого 2015, 07:06

Російсько-терористичні війська в зоні конфлікту на Донбасі проводять перегрупування практично по всій лінії протистояння.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

Найбільш активно перегрупування живої сили і техніки противника відзначається на двох напрямках: Брянка — Стаханов і «приморське» (Маріупольське).

Інтенсивність і кількість обстрілів з боку бойовиків і підрозділів російських ЗС порівняно зменшилися, але російсько-терористичні війська все ще продовжують грубо порушувати мирні домовленості, проводячи обстріли позицій українських військ і цивільних об’єктів.

На Маріупольському напрямку в районі населених пунктів Жовтень, Заїченко, Безіменне триває зосередження сил і техніки російсько-терористичних військ.

У районі н.п.Шірокіно російсько-терористичні війська також проводить перегрупування своєю ударною тактичною групою.

Зафіксовано переміщення з району Дебальцеве в район Стаханова та Первомайська залишків «механізованої бригади бойовиків.

На ділянці Мар’їнка — Авдіївка противник продовжує обстріли і веде спроби вести наступальні дії в районі н.п.Мар’їнка, Піски, Дослідне, Авдіївка.