Суд продовжив арешт Олександра Мельника на 60 днів
27 лютого 2015, 07:55

26 лютого у Кобеляцькому районному суді почалося слухання справи про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка.

Учора, 26 лютого, у Кобеляцькому районному суді почалося слухання справи про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка.

Судове засідання видалося нелегким і завершилося практично опівночі. Останнім, незважаючи на всі спроби захисту затягнути процес, розглядалося клопотання сторони звинувачення з приводу продовження терміну утримання під вартою Олександра Мельника, яке в підсумку було задоволено. Головний підозрюваний у вбивстві має пробути під арештом ще мінімум 60 днів.

Олександр Мельник заявляв відвід колегії суддів Кобеляцького районного суду. Своє рішення він мотивував тим, що судді відмовили журналістам вести відеозйомку відкритого засідання. За словами Мельника, це свідчить про упередженість суддів.

27 лютого слухання справи продовжиться. На засіданні має бути розглянуте клопотання з приводу продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під арештом підозрюваного в організації вбивства Крижановського і двох виконавців.

Нагадаємо, вбивство судді Автозаводського районного суду Олександра Лободенка було скоєно 11 лютого 2014 року, а Кременчуцького міського голови Олега Бабаєва — 26 липня 2014 року. У кримінальному провадженні четверо обвинувачених осіб: замовник (Олександр Мельник, власник телекомпанії «Візит»), організатор (правозахисник Олександр Крижановський) і двоє виконавців. Усі четверо на даний момент знаходяться під вартою.