Тил Донбасу: у Лисичанську розвалини віддали містянам
11 лютого 2015, 11:30

Звільнений у серпні минулого року від бойовиків ЛНР Лисичанськ на Луганщині вирішує питання з розбитими війною будинками та боїться повернення фронту на околиці міста.

Звільнений у серпні минулого року від бойовиків ЛНР Лисичанськ на Луганщині вирішує питання з розбитими війною будинками та боїться повернення фронту на околиці міста. Про це Громадському. Кременчук розповіли жителі міста.

Зруйновані під час артилерійських обстрілів лисичанські багатоповерхівки не збираються відновлювати, а розбите віддають на господарчі потреби. Люди розбирають залишки багатоповерхівок на будівельні матеріали. Так діють у різних районах міста. Зокрема, у 3-му мікрорайоні це будинок No17.

«Відновлювати цей будинок усе одно не будуть. Тут тільки залишився перший під’їзд, де зараз живуть 5 сімей. Інше, що зосталося від будинку, комунальники дозволили нам розібрати для власних потреб», – повідомив один із «копачів». Попри всі побутові проблеми, мешканці більше переймаються іншим: аби більше не повернулася війна. Жителі говорять, що часто з району селища Кримського чутно канонаду. Там тривають постійні бої, а містом ширяться чутки, що фронт знову може повернутися до Лисичанська.