У Харкові затримані організатори терористичного акту
27 лютого 2015, 07:31

У Харкові були затримані особи, які безпосередньо організували терористичний акт в результаті якого загинуло четверо харків’ян, у тому числі підліток у віці 15 років і юнак 18 років.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє народний депутат Антон Геращенко.

«Знаючи об’єктивну інформацію у цій справі повідомляю наступне:

1. Затримані особи безпосередньо організували і реалізували цей кривавий терористичний акт.

2. Троє осіб, які є безпосередніми організаторами і виконавцями терористичного акту, затримані у відповідності зі ст. 208 КПК на троє діб.

3. Я, як народний депутат, відповідально заявляю про те, що я, разом з іншими розсудливими депутатами, буду домагатися того, щоб особи, які вчинили терористичні акти, що спричинили загибель українців, не підлягали обміну на наших військовополонених ні за яких умов!

Для цього найближчим часом мною буде розроблений і внесений проект постанови Верховної Ради про заборону обміну терористів, які вчинили вбивчі терористичні акти.

Також вважаю, що судді у справах про терористичні вбивства повинні виносити максимально жорсткі вироки — довічне позбавлення волі для тих, хто не буде застрелений при затриманні. Інакше, ми не зупинимо потік терористичних вбивств ніколи!» — пише Геращенко.