Всюдисущий: Леонід Харченко встигає бути і в армії, і на сесії
25 лютого 2015, 06:47

Активіст кременчуцького «Майдану» Леонід Харченко, попри службу в армії, встигає ще й займатися суспільною роботою за межами своєї військової частини, що знаходиться в Полтаві.

Активіст кременчуцького «Майдану» Леонід Харченко, попри службу в армії, встигає ще й займатися суспільною роботою за межами своєї військової частини, що знаходиться в Полтаві. Як так вільно долає простір між Кременчуком та Полтавою військовослужбовець? — розбиралося Громадське.Кременчук.
30 січня Леонід Харченко за добровільним бажанням був мобілізований до Збройних Сил України. Проводи активіста та розчуленість проводжаючих не залишила байдужим багатьох, мовляв «мужик» таки Леонід – взяв та пішов захищати Україну.
Зараз він числиться у військовій частині, що знаходиться в Полтаві, де проходить необхідний курс підготовки. Щоправда, серед інших мобілізованих Харченка відрізняє діяльність поза межами частини. Виглядає так, ніби і не в армію потрапив, а перебуває у службовому відрядженні, з якого раз-по-раз повертається до Кременчука. При цьому військове керівництво частини йде назустріч мобілізованому.
Наступного ж дня після від’їзду до Полтави Леонід Харченко приїхав до Кременчука. Мотивація — присутність на похованні кременчужанина, який загинув в зоні АТО. Тоді військовий комісар міста Роман Сушко розповів, що Харченку дали звільнення у військовій частині, аби він зміг віддати шану загиблому. В Кременчуці з розумінням поставилися до бажання активіста.
Але на цьому його курсування між Полтавою та Кременчуком не закінчилося. 24 лютого на черговій сесії Кременчуцької міської ради в зал увійшов… Леонід Харченко.
Воєнком Кременчука Роман Сушко не приховував свого здивування: «Чому військовослужбовець так вільно залишає межі частини?»
Громадське.Кременчук поспілкувалося із заступником командира військової частини, де служить Леонід Харченко. Юрій Кривоніс сказав: не знає, що військовослужбовець Харченко робить на сесії міськради і чому поєднує армійську службу та суспільну діяльність поза межами частини. За словами заступника командира по роботі з особовим складом, Леонід Харченко подав рапорт, аби йому надали звільнення для вирішення особистих справ. Рапорт начальство задовольнило, і взагалі характеризує Харченка як «сумлінного солдата, який успішно навчається військовій справі, є волонтером і таких людей варто поважати».