Втекти з Донецька
11 лютого 2015, 11:36

Мама вдови донеччанина, який воював за Україну, змогла вирватися з Донецька. Її донька втратила чоловіка у вересні минулого року – Олексій загинув у боях. Сама Оксана пішла до батальйону, де воював чоловік.

Мама вдови донеччанина, який воював за Україну, змогла вирватися з Донецька. Її донька втратила чоловіка у вересні минулого року – Олексій загинув у боях. Сама Оксана пішла до батальйону, де воював чоловік, та весь цей час боялася за маму, яка перебувала в Донецьку. Літня жінка могла стати мішенню для помсти з боку бойовиків.Завдяки допомозі бійців батальйону «Дніпро-1» Олену Володимирівну вивезли з території, окупованої бойовиками ДНР, до Димитрова, де жінку зустрічала донька Оксана та кременчуцькі волонтери. Вони допомогли переселенкам дістатися Кременчука.

Утікачка з Донецька Олена Володимирівна розповіла, що у її рідному місті та навколо нього вижити зараз майже неможливо. Постійні обстріли, періодична відсутність світла та газу, всі виплати заблоковано, немає роботи: «Всі, хто можуть, просто тікають звідти. Добираються до українських блокпостів усіма можливими способами. Слава Богу, я змогла виїхати. Коли під’їхали до нашого передового блокпосту, його почали обстрілювати. Вже думали і не виїдемо, але вдалося проскочити. Спасибі хлопцям із батальйону «Дніпро-1», волонтерам – всім, хто допомагав».