Заяви терористів про відведення техніки не відповідають дійсності — Тимчук
27 лютого 2015, 05:10

За даними групи ІС, російсько-терористичними військами було відведено лише близько 10-15% від зазначеної чисельності озброєнь

Не дивлячись на запевнення ватажків терористів «ЛНР» і «ДНР» про відведення значної частини важких озброєнь від розмежувальної лінії на Донбасі, ці заяви не відповідають дійсності.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

Станом на 26.02, за даними групи ІС, російсько-терористичними військами було відведено лише близько 10-15% від зазначеної чисельності озброєнь. Причому відведення озброєнь терористами проводиться не на обумовлені мінському домовленостями відстані, а з тим розрахунком, щоб повернути їх на вихідні позиції протягом 30-40 хвилин.

Протягом останньої доби терористи і російські війська неодноразово порушували режим перемир’я — зафіксовано близько 30 обстрілів. Обстріли фіксуються в основному зі стрілецької зброї. Зі ствольної артилерії противник обстріляв позиції українських військ в районі н.п.Опитное, Водяне, Піски.

Одночасно російсько-терористичні війська проводять відновлення боєздатності та перегрупування своїх сил уздовж всієї лінії зіткнення з українськими військами, на низці дільниць перекидаючи свої формування ближче до позицій українських підрозділів.