Кременчуцький художник хоче підтримати Надію Савченко інсталяцією з банок
20 березня 2015, 08:46

Кременчуцький художник планує зробити інсталяцією з банок аби підтимати Надію Савченко

Об’єкт, де планую розмістити інсталяцію, є, і про його розташування я повідомлю згодом. Потрібно чимало матеріалів: силікон в тюбиках (або рідкі цвяхи), фарба і 12000 алюмінієвих банок (0,5 л).

«Патріоти, друзі та всі шанувальникі сучасного мистецтва в Кременчуці!!! Я оголошую про новий арт-проект! Він буде достатньо масштабним як для Кременчука, так і, можливо, для всієї України. Це сучасна інсталяція і присвячено її одній людині, яка все ще в полоні Кремля. Вона голодувала дуже багато днів, нещодавно зупинилася і, за останньою інформацією, знову продовжила це робити. Не дивлячись на стать, мужності цій людині не позичати! Наша країна пишається героєм! Хочеться сподіватися, що вона повернеться в Україну живою, здоровою та вірити, що в нашій країні нарешті буде мир.

Дуже хочеться щоб наші діти жили в цій країні і пишалися нею, та тими, хто за неї бореться! Ось тому і є величезне бажання підтримати Надію, адже хто як не ми? Я запрошую до участі всіх, хто поділяє мої думки, разом — ми це зробимо!!! Об’єкт, де планую розмістити інсталяцію, є, і про його розташування я повідомлю згодом. Потрібно чимало матеріалів: силікон в тюбиках (або рідкі цвяхи), фарба і 12000 алюмінієвих банок (0,5 л).

Звичайно я не закликаю до надмірного вживання алкоголю, ні в якому разі! Я за здоровий спосіб життя, за тверезі думки і розвиток розуму! Організацію збору матеріалу я бачу приблизно в наступному. Якщо у вас накопичиться десь 10 — 20 шт, або більше (тільки не зім’ятих, бажано), ви можете зателефонувати мені 093-180-5557, або написати в соцмережах, призначимо зустріч — приїду — заберу.

Коли набереться потрібна кількість і підготуються всі матеріали, можна буде приступати до реалізації проекту на стіні, куди я також запрошую до участі всіх вас. Якщо відбудуться якісь зміни в організаційних питаннях, я обов’язково повідомлю вам через місцеві ЗМІ. Слава Україні! Героям — Слава!!! Спасибі, друзі!
Ваш, художник», — написав Сергій Брильов у соцмережах.