Невідомі підпалили авто керівника «Укрзалізниці»
25 березня 2015, 04:32

Вночі невідомі підпалили автомобіль BMW, власником якого є в.о. генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк.

Вночі невідомі підпалили автомобіль BMW, власником якого є в.о. генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк. Про це він сам написав у Facebook.

У короткому коментарі «Громадському» Максим Бланк сказав, що вважає, що версія підпалу одна: «Це спроба мене залякати та зупинити».

Нагадаємо, що нині триває конфлікт довкола «Укрзалізниці». Зокрема, на початку березня Уряд усунув Олексія Кривопішина від виконання обов’язків начальника Південно-Західної залізниці (ПЗЗ входить до сфери управління Укрзалізниці) та ініціював проведення службового розслідування. 20 березня в.о. генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк підписав наказ про звільнення керівного складу Південно-Західної залізниці. Натомість у ПЗЗ виконувати наказ відмовилися, назвавши його «незаконним». І вивели у відповідь на мітинг кілька сотень залізничників до Адміністрації Президента України.

У вівторок також Шевченківський районний суд Києва своїм рішенням скасував звільнення керівного складу Південно-Західної залізниці. В свою чергу, в «Укрзалізниці» пообіцяли це оскаржити. Зокрема, на сайті підприємства зазначили, що «Укрзалізниця доведе в суді, що її рішення є абсолютно легітимним та спрямоване на стабілізацію роботи Південно-Західної залізниці.»

В.о. генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк також заявляв, що не виключає можливості застосування силового варіанту для відновлення контролю над Південно-Західною залізницею. Зокрема, про це він писав у своєму Facebook: «В ближайшее время государство вернет контроль над взбунтовавшейся ЮЗЖД, даже если придется применять силовой вариант. Никто не станет терпеть в столице проявлений сепаратизма — дорога не подчиняется ни приказам Госадминистрации железнодорожного транспорта, ни указаниям Министерства, ни решениям Кабмина.»

/ hromadske.tv

Обсуждение закрыто.