Російсько-терористичні війська отримали підкріплення у виглдяі бронетехніки — Тимчук
16 березня 2015, 04:01

Розгорнута в районі Докучаєвськ — Старобешеве батальйонна тактична група російсько-терористичних військ отримала посилення у вигляді 8 одиниць броньованої техніки. Вогневі підрозділи розосереджені і ретельно замасковані.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

Напруженою залишається ситуація на Маріупольському напрямку. Зосереджена на північ і на північний схід Новоазовська тактична група російсько-терористичних військ продовжує отримувати посилення доданими силами і засобами (через н.п.Максімово в розпорядження даної тактичної групи перекинуто 6 одиниць артилерійського озброєння, а також один ЗРК типу «Стріла — 10М») . На даному напрямку противник не залишає спроб відтіснити українські війська ближче до Маріуполя, обстрілюючи позиції сил АТО.

Відзначається застосування тактики «блукаючих» танків і мінометних розрахунків (у більшості випадків міномети встановлені на транспортні засоби високої прохідності, відзначається як мінімум 6 таких розрахунків і 3-4 «блукаючих» танка зі складу передової групи Новоазовської БТГ російсько-терористичних військ). У районі н.п. Безіменне зафіксована бронегруппа зі складу цієї ж БТГ (4 танки і 3 ББМ).

У Куйбишевському і Петровському районах Донецька триває перерозподіл що залишається у бойовиків в даних районах бойової техніки. З району н.п.Опитное в Петровський район Донецька перекинуто 5 танків.

Нібито «відведена» з району Первомайська артилерійська група терористів насправді перекинута на іншу ділянку «фронту» і розгорнута в районі Чорнухине. Підрозділ реактивної артилерії бойовиків, раніше розміщене в районі Алчевська, відведено в район на захід Луганська.

Бойовики активно продовжують поповнювати запаси матеріально-технічних ресурсів, приділяючи основну увагу накопиченню палива та боєприпасів. За 2-і доби зафіксовано прибуття з території РФ шести цільових конвоїв постачання, включаючи 2 залізничних ешелону (по 8 вагонів кожний — пункти призначення Дебальево і Іловайськ).