Суд щодо вбивства кременчуцького мера та судді знову перенесли
30 березня 2015, 08:34

Судді оголосили про чергове перенесення засідання суду на 31 березня

Сьогодні, 30 березня, у Кобеляцькому районному суді зранку продовжився розгляд кримінальної справи щодо вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка.

Але через неявку деяких адвокатів підсудних і самовідвід одного з присяжних, судді оголосили про чергове перенесення засідання суду на завтра, 31 березня на 10:00.

Як відомо, минулої п’ятниці, 27 березня, через відсутність присяжного судове засідання було перенесено на понеділок.

А 26 березня на судовому слуханні судді хотіли перейти до вибору присяжних, але адвокат Руслан Лазоренко заявив відвід суддям. Він зачитав мотивацію і заявив про упередженість суддів, сумніваючись у їхній незалежності. Судді заявили, що відведення буде розглянуто після формування суду присяжних.

Нагадаємо, вбивство судді Автозаводського районного суду Олександра Лободенко скоєно 11 лютого 2014, а Кременчуцького міського голови Олега Бабаєва — 26 липня 2014. У кримінальному провадженні четверо обвинувачених осіб: замовник (Олександр Мельник, власник телекомпанії «Візит»), організатор (колишній міліціонер Олександр Крижанівський) і двоє виконавців. Всі четверо перебувають під вартою.