Суд щодо вбивства мера Бабаєва та судді Лободенка знову перенесено
27 березня 2015, 06:59

27 березня, з 9:30 Кобеляцький районний суд продовжив слуханя справи про вбивство Олега Бабаєва і судді Олександра Лободенка

Сьогодні, 27 березня, з 9:30 Кобеляцький районний суд продовжив слуханя справи про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка.

Учора під час засідання судді хотіли перейти до вибору присяжних, але адвокат Руслан Лазоренко заявив відвід суддям. Він зачитав мотивацію і заявив про упередженість суддів, сумніваючись у їхній незалежності. Судді заявили, що відведення буде розглянуто після формування суду присяжних.

Судді оголосили заяву від відсутнього присяжного, що він не може брати участь у слуханні. У зв’язку з його відсутністю, суддя оголосила, що судове засідання продовжиться сьогодні.

Однак у зв’язку з неявкою присяжного, оголосили про те, що судове засідання перенесено на понеділок, 30 березня, на 10:00.

Нагадаємо, у кримінальному провадженні четверо обвинувачених осіб: замовник (Олександр Мельник, власник телекомпанії «Візит»), організатор (колишній міліціонер Олександр Крижанівський) і двоє виконавців. Всі четверо перебувають під вартою.

Обсуждение закрыто.