Терористи знову порушують мирні угоди — Тимчук
2 березня 2015, 06:55

Російсько-терористичні війська на Донбасі продовжують грубо порушувати мирні Мінські домовленості, обстрілюючи позиції українських військ і цивільні об’єкти, в тому числі з використанням артилерії і важкого піхотного озброєння.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

На окремих ділянках бойовики і російські найманці намагаються проводити атаки передових позицій українських військ. Основна активність супротивника проявляється на Донецькому напрямку.

Зокрема, протягом останньої доби із застосуванням артилерії і важкого піхотного озброєння були обстріляні позиції українських військ в районі н.п.Авдеевка. Також ударам противника піддалися позиції українських військ в районі н.п.Красногоровка, Дослідне, Тоненьке.

Терористи отримують підкріплення і техніку. У ділянці від н.п.Красногоровка до району н.п.Горловка зафіксовано 4 бронегрупи терористів, за підтримки зафіксованих раніше 3-х артилерійських груп. Загальна кількість танків, зосереджених противником на цій порівняно вузькій ділянці, перевищило 25 одиниць, зафіксовано також кілька десятків ББМ.

У районі Дебальцеве терористи двічі протягом минулої доби застосовували 120-мм міномети, намагаючись завдати вогневе ураження підрозділам українських військ.