У Кременчуці перед початком сесії відбувся багатолюдний мітинг
31 березня 2015, 03:46

Сьогодні, 31 березня, у Кременчуці проходить сесія міськради

Сьогодні, 31 березня, о 10.00, у Кременчуці проходить сесія міськради, де розглядатимуть важливі для міста питання. До початку пленарного засідання перед будівлею мерії зібралося багато громадян, аби заявити про свою позицію щодо деяких резонансних моментів.

Люди на площі розділилися на три групи. Одна з них – комуністи, які прийшли з червоними прапорами і відповідними гаслами. Вони протестують проти підвищення цін на продукти харчування, тарифів на комунальні послуги та енергоносії, проїзд у громадському транспорті тощо.

Другу групу очолила активістка з 1-го Занасипу Гордєєва. Мешканці цього мікрорайону прийшли вимагати, аби газові лічильники встановлювали безкоштовно, як передбачає державна програма.

Третя група об’єднує демократичні сили Кременчука. Це об’єднання агітує за мир і згуртованість проти зовнішнього агресора.

На мітингу був помічений скандальний «активіст» Леонід Харченко, який офіційно служить в армії. Але якимось чином щоразу, коли проходить сесія, домовляється про звільнення від служби.

Також до кременчуцької мерії прийшли мешканці Білецьківки, на сесії мають розглядати питання про виділення земельних ділянок для учасників АТО, межа яких спірна для білецьківської громади. Активісти намагалися пройти в сесійну залу, але їх не пропустили.

Навколо будівлі і всередині неї багато правоохоронців, дехто зі службовими собаками.

Також приїхали журналісти з центральних телеканалів, аби висвітлювати події, чого вже давно не було.

Обсуждение закрыто.