Використовуючи «перемир’я», бойовики вдосконалюють рівень боєздатності — Тимчук
10 березня 2015, 08:11

На сьогоднішній день терористи зуміли створити єдину командну структуру «Армії Новоросії».

Користуючись «перемир’ям», командування російсько-терористичних військ продовжує вдосконалювати рівень боєздатності своїх формувань.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

На сьогоднішній день терористи зуміли створити єдину командну структуру «Армії Новоросії». Не дивлячись на поділ окупованих територій на «ДНР» і «ЛНР», їх військові формування на даний момент вже перебудовані і мають чітку структуру, в тому числі в галузі оперативного та адміністративного управління, будуються і діють за єдиним планом і єдиним задумом.

В ході «перемир’я» військове керівництво РФ провело переформатування бандформувань «ЛНР» і «ДНР» і формувань перекинутих на Донбас російських найманців в підпорядковану єдиній системі командування цілком боєздатну армію.

На передовій тривають заходи, спрямовані на підвищення рівня боєздатності формувань російсько-терористичних військ, включаючи доукомплектування їх бойовою технікою, озброєнням та особовим складом. Також здійснюється проведення комплексу бойової підготовки і накопичення матеріально-технічних ресурсів.

Протягом останнього тижня відзначалося переміщення від 30 до 80 одиниць бойової техніки та автотранспорту на добу — як з дільниці на дільницю, так і з території РФ на окуповану територію Донбасу.

У результаті проведення перегрупування і маневру силами і засобами противник зумів створити на низці дільниць і напрямків потужні ударні тактичні групи.

Обсуждение закрыто.