Віктор Янукович молодший трагічно загинув, провалившись під лід
23 березня 2015, 06:36

«Віктор Янукович молодший, дійсно трагічно загинув, провалившись під лід», — про це на своїй сторінці у facebook повідомляє народний депутат Антон Геращенко.

«Бажаючи проїхатися по поверхні завмерзлого озера і полоскотати таким чином нерви, Віктор молодший, керуючи мікроавтобусом Фольксваген Multivan, наїхав на невидимий під снігом кордон між старим і новим льодом.

Машина почала провалюватися під лід, завалившись на бік на сторону водія.

П’ятеро пасажирів, що перебували у машині разом з Віктором, встигли вибратися. З них четверо навіть не замочили ніг.

П’ятого вже витягали з ополонки.

За словами очевидців трагедії з якими говорило моє джерело, Віктор заїхав на лід пристебнутим ременем і коли машина похилилась на бік водія, втратив дорогоцінні секунди на те щоб відстебнутися.

У той же час за ці секунди водійські двері вже не змогли відчинитися, так як опинилися придавленеми між мікроавтобусом і льодом.

Через пару годин тіло Віктора Януковича, як повідомило моє джерело, спливло на поверхню ополонки, що судячи з усього говорить про те, що він зміг відстебнутися і покинути мікроавтобус, коли той йшов на дно.

Але йому просто не вистачило повітря, для того, щоб вибратися на поверхню.

Та й верхній одяг, який намокнув невблаганно тягнув назад — в безодню.

Те, що навколо його загибелі пів дня поширювалися суперечливі чутки, думаю пояснюється тим, що спецслужби РФ доповіли про його загибель Путіну і чекали від нього реакції, як представити смерть молодшого сина колишнього Президента Януковича у ЗМІ.

Думаю, що обговорювалася версія про те, щоб представити справу так, що це може бути замах, і що там, на дні озера, виявлена «Візитка Яроша».

Однак, судячи з усього, що останнім часом буває рідко, здоровий глузд взяв гору і трагедію на льоду вирішили назвати так як це і повинно — трагедією на льоду.

До Віктора Януковича молодшого, на відміну від його батька питань кримінального характеру наскільки мені відомо не було.

Віктор був не злою людиною. Навпаки, характеризувався як м’який і добрий чоловік.

Ті хто його добре знав, говорили мені, що він на відміну від брата Олександра і від Януковича старшого був противником силового вирішення проблеми Майдану.

Однак його думка не мала ваги в цієї проклятої для України родині.

Нехай Господь Бог відпустить рабу божому Віктору його гріхи.

Царство небесне і вічний спокій!», — йдеться у повідомленні Геращенка.