З понеділка Україна закриває місцеві пункти пропуску на кордоні з РФ
16 березня 2015, 04:10

Починаючи з понеділка, 16 березня, росіян не обслуговуватимуть у місцевих пунктах пропуску.

Перетнути кордон з РФ тепер можна лише на великих пунктах пропуску.

Пропуск через українсько-російський державний кордон жителів прикордонних регіонів РФ ускладнюється. Починаючи з понеділка, 16 березня, росіян не обслуговуватимуть у місцевих пунктах пропуску. Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, йдеться про тимчасове призупинення такого обслуговування.

«Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 4 березня 2015 року № 86 запроваджуються тимчасові обмеження на перетинання державного кордону України жителями прикордонних регіонів Російської Федерації», — пояснили прикордонники.

«Прикордонний контроль та пропуск через кордон цієї категорії осіб здійснюватиметься в міжнародних та міждержавних пунктах пропуску за паспортними документами для закордонних поїздок. Внутрішні паспорти громадян РФ та свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років) для в’їзду в Україну будуть недійсними», — наголошують у Державній прикордонній службі.

Перебувати на території України жителі прикордонних регіонів РФ зможуть 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду. Як уже повідомлялося, Україна розриває угоду з Росією про малий прикордонний рух.

Обсуждение закрыто.