Депутатам майже втричі підвищили заробітну плату
14 квітня 2015, 07:43

з 1 квітня депутатам Верховної Ради України підвищили зарплату

Депутатам Верховної Ради України VIII скликання з 1 квітня підвищили зарплату з близько 6,5 тисячі гривень до близько 17,5 тисячі гривень на місяць.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав народний депутат Верховної Ради VII скликання, член політради «Батьківщини» Андрій Павловський.

«Гарна новина для Мустафи (народний депутат України Мустафа Найєм) … Підвищили !! З 1 квітня підвищили не тільки тарифи для населення, а й зарплату для чиновників і депутатів до 17,5 тисяч гривень », — зазначив він.

Однією з доопрацювань бюджету Радою вже після прийняття закону стало підвищення максимального розміру заробітної плати народним депутатам України до 10 розмірів мінімальної заробітної плати.

«Вилучена частина 4 пункту 7 Перехідних положень щодо обмеження максимального розміру заробітної плати народним депутатам і членам Кабінету Міністрів України — у розмірі посадового окладу (у законі (реестр.№ 1577) обмежено 10 розмірами мінімальної заробітної плати — 12180 грн., А посадовий оклад — 5600 грн.) », — написав Павловський.