Перша дитяча виставка-аукціон
17 квітня 2015, 03:09

Аукціон, лотами якого стали копії полотен визнаних світових та українських художників.

Незвичайна для нашого міста подія – аукціон, лотами якого стали копії полотен визнаних світових та українських художників. До того ж створені вони художниками від 6 років. Це перша у Кременчуці дитяча благодійна виставка-аукціон «Джоконда-анаконда», організована, аби допомогти онкохворій дитині.48 дитячих робіт представили у виставковій залі на бульварі Пушкіна 16 квітня, о 18.00. Талановиті копії полотен Пабло Пікассо та Євгенії Гапчинської, Клода Моне та Івана Айвазовського, Миколи Реріха та Феодосія Гуменіка і навіть надзвичайна «Джоконда». Як жартували на виставці, деякі з копій здавалися навіть кращими за оригінали. При цьому наймолодшому учаснику виставки – 6 років. Усі маленькі художники – вихованці студії мистецтв «Кольорово». Як зазначила організатор та педагог студії Ольга Павленко, кожен її вихованець намагався якнайточніше відтворити техніку обраного митця – того, який сподобався найбільше.

Святкову атмосферу на виставці забезпечили загадкові міми та музиканти Костянтин Матієнко і Валерій Караганов, які у власному аранжуванні виконували не тільки українські хіти, а й веселі дитячі пісні.

Усього ж вдалося зібрати понад три з половиною тисячі гривень. Ці гроші передадуть на лікування маленького кременчужанина, що наразі проходить реабілітацію після перенесеного онкологічного захворювання.