«Полтаваобленерго» загрожує «Міськсвітлу» відключити ще 17 підстанцій
17 квітня 2015, 02:45

Причина – борги за спожиту електроенергію.

У темряву може поринути все Правобережжя, частина центру, Лашки, Полтавський проспект та інші райони.

«Таке враження, що «Полтаваобленерго» працює не для, а проти Кременчука», — про це повідомив керівник КП «Міськсвітло» Володимир Медведовський.

Він зазначив, шо «Полтаваобленерго» відключило від живлення 7 підстанцій. Тепер планують знеструмити ще 17.

Причина – борги за спожиту електроенергію. За словами Володимира Медведовського, це сума в 228 тисяч гривень. І затримки із виплатою — через проблеми проходження по Держказначейству.

Тож про мільйонні борги не йдеться.

Ще керівника КП «Міськсвітло» хвилює той факт, що останнім часом у Кременчуці напружена криміногенна ситуація. Темрява на вулицях на руку крадіям і злодюжкам. Крім того, майно «Міськсвітла» також може постраждати. Наприклад, можуть викрасти ті ж ліхтарі.

Треба зазначити, що «Міськсвітло» — не єдине підприємство в Кременчуці, яке постраждало від «Полтаваобленерго». Сьогодні вдень енергетики почали відключати від світла об’єкти Кременчукводоканалу.

«До 300 багатоповерхівок відчуватимуть цю ситуацію. Вище 5 поверху ми холодну воду подати не можемо, бо вони відключили нам підкачування. Тож гарячої води, яка дорожче, у кранах не буде. Виходить, енергетики нас відключили, а на споживачах за рахунок подання води наживаються», — повідомив «Кременчуцькій газеті» директор водоканалу Юрій Мандрегеля.

Він також зазначив, що відправив на адресу енергетиків лист, в якому заначив, що з 1 травня розрахунок буде 100% за спожиту електроенергію.

Нагадаємо, що перший віце-мер Віктор Калашник запевняв минулого тижня, що ситуація з «Полтаваобленерго» буде врегульована. Та те, що наразі відбувається у Кременчуці, свідчить про зворотне.

Олена Ліпошко