У Кременчуці, на Молодіжному, провели «Зелену толоку»
14 квітня 2015, 09:28

Учні п’яти шкіл та Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості наводили лад та створювали красу в парку Воїнів-інтернаціоналістів сьогодні, 14 квітня.

«Зелену толоку» влаштували і на Молодіжному. Учні п’яти шкіл та Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості наводили лад та створювали красу в парку Воїнів-інтернаціоналістів сьогодні, 14 квітня.

«Генеральне прибирання» школярі влаштували під керівництвом членів оргкомітетів Молодіжного Парламенту Кременчука. Як зазначили учасники, прибирати їм подобається, вважають, що такі заходу місту потрібні і збираються виходити на суботники у своїх дворах. А ще розповіли, щоїм дуже подобається музичний супровід заходу і з нетерпінням чекали на кашу після завершення роботи.«Зелена толока» відбулася за підтримки Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, управління освіти та житлово-комунального господарства, комунальних підприємств 16-28 та «Благоустрій Кременчука», а також Кременчуцького міськвиконкому. Узяли участь у суботнику секретар міської ради Василь Івко, перший заступник міського голови Віктор Калашник та народний депутат Юрій Шаповалов. Нагадаємо, цьогоріч «Зелену толоку» проводять уже 15-ий рік поспіль. Минулого тижня, у Чистий четвер, 9 квітня, «Зелена толока» відбулася у парку «Придніпровський»

/журналіст: Тетяна Третякова, відео: Олександр Семеняка