У парламенті відповіли на заяви щодо депутатських зарплат
15 квітня 2015, 02:47

На офіційному сайті Верховної Ради з’явилось поясненнящодо розміру заробітної плати народних депутатів.

У повідомленні вказано, що Постановою Кабміну «Питання оплати праці членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів у 2015 році» встановлено, що у 2015 році місячна заробітна плата народних депутатів України нараховується у розмірі посадового окладу.

Також, згідно з повідомленням, наразі відповідно до цієї урядової постанови готується проект розпорядження Голови Верховної Ради про оплату праці народних депутатів України.

Також депутат від фракції БПП Мустафа Найєм заявив, що парламент встановив максимально можливий розмір зарплати для працівників всіх держустанов та бюджетних організацій, однак це не означає що нардепи будуть отримувати більше.

«Верховна рада встановила максимально можливий розмір заробітної плати для співробітників всіх (!) Держустанов і бюджетних організацій, у тому числі народних депутатів. А якщо бути точніше, зняла обмеження, прийняте минулим парламентом. Це означає, що теоретично (!) Зарплату всім цим співробітникам можна встановити в розмірі від 0 грн до 17,5 тисяч гривень. Чи означає це, що народні депутати вже отримують таку зарплату? Ні», – написав він.

У той же час, Укрінформ повідомив, що у регламентному комітеті Верховної Ради підтвердили, що з 1 квітня депутати отримуватимуть нібито скасовану раніше зарплату в розмірі 17,5 тисячі гривень.

Як повідомлялось, колишній депутат Андрій Павловський на Фейсбуці написав про підвищення депутатських зарплат втричі. Нардеп Сергій Лещенко заперечив цю інформацію.

/ hromadske.tv

Обсуждение закрыто.