Аваков заборонив на автомобілях номери ПТН-ПНХ
5 травня 2015, 03:31

На автомобілях має бути виключно державна реєстрація

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заборонив на автомобілях в Україні замість державних номерних знаків наклейки типу ПТН-ПНХ та інші.

Про таке рішення Аваков сьогодні поінформував прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на нараді у міліцейському відомстві, інформує прес-служба МВС.

«Від сьогодні ми дамо жорстку вказівку всім патрулям і всім працівникам ДАІ припиняти появу наклейок будь-якого змісту, нехай навіть ультрапатріотичну. Жахливим фактом був сьогоднішній злочин, коли зловмисники переховувалися на авто з номерними знаками ПТН-ПНХ, що ускладнювало їхнє оперативне затримання», — зазначив він.

За словами Авакова, до таких жорстких заходів вдалися для того, щоб під етикетками не ховалися бандити, які надягають форму учасників АТО.

«У нас багато героїчних хлопців, які приїхали з війни. І багато негідників, які під них вбираються. Ми більше з цим миритися не будемо. Сподіваюся, що цю дисципліну військові та справжні патріоти зрозуміють», — зазначив міністр.

«На автомобілях має бути виключно державна реєстрація, жодних додаткових наклейок. Ми, враховуючи наближення свят 8 і 9 травня, переходимо на дуже жорсткий режим патрулювання і контролю. У тому числі і щодо профілактики таких бандитських груп», — додав він.