Бал медалістів-2015 у Кременчуці
30 травня 2015, 07:12

109 випускників кременчуцьких шкіл нагородили золотими та срібними медалями на Балу медалістів 29 травня.

109 випускників кременчуцьких шкіл нагородили золотими та срібними медалями на Балу медалістів 29 травня.

В усіх школах Кременчука пролунав останній дзвоник. Тож за підсумками навчального року нагородили кращих випускників, переможців конкурсу МАН, олімпіад та привітали найулюбленіших класних керівників.109 випускників Кременчука цьогоріч нагородили медалями. 87 із них отримали золоту відзнаку, 22 – срібну. Нагороджували випускників медалями та вже традиційними подарунковими наручними годинниками секретар міської ради Василь Івко та перший заступник міського голови Віктор Калашник. Вони закликали випускників бути кращими завжди і в усьому, подякували батькам та вчителям за виховання талановитої молоді.

Привітав кременчуцьких медалістів і народний депутат Верховної Ради Юрій Шаповалов, нагадавши їм про Марка Цукерберга, 23-мільярдера – наймолодшого у світі. Він же нагородив найкращих класних керівників цього року. За підсумками голосування, найулюбленішою вчителькою стала педагог школи №26 Зотова Лариса Сергіївна.
Крім того, сьогодні привітали учнів-переможців МАН та олімпіад, а також випускників, які за результатами ЗНО отримали максимальну кількість балів – 200.

Цьогоріч медалістів менше, ніж торік – 109 проти 157. Проте, як зазначив начальник управління освіти Геннадій Москалик, це пояснюється тим, що і загальна кількість випускників у 2015 році менша – 907 (у 2014 році їх було 1094).

/журналіст: Тетяна Третякова, відео: Олександр Семеняка