До Києва для блокування «Укрнафти» відправили тисячу бійців з Кременчуцького НПЗ – нардеп
27 травня 2015, 12:38

О четвертій ранку сьогодні близько тисячі бійців охорони Кременчуцького нафтопереробного заводу виїхали в Київ для блокування доступу у компанію «Укрнафта».

О четвертій ранку сьогодні близько тисячі бійців охорони Кременчуцького нафтопереробного заводу виїхали в Київ для блокування доступу у компанію «Укрнафта». Завод входить до групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Як повідомила народний депутат Вікторія Войціцька:

«З джерел, яким я повністю довіряю, сьогодні о 4 ранку коло тисячи бійців, які охороняють Кременчузькій НПЗ (підконтрольна групі Приват), виїхали на Киів, з єдиною метою: забезпечити охорону підприємства — читайте: обмежити доступ державному власнику, який володіє більше 50% акцій компанії», – написала депутат.

Інформацію Громадському підтвердив також виконавчий директор «Нафтогазу» Андрій Пасішник.

«У нас також є ця інформація. Навіть з Кременчука підтвердили, що виїхали о 4-й ранку автобуси. І ми вже повідомили про це міністра МВС Авакова, вони вже займаються цим питанням…Тобто фактично виїзд був, скільки точно там людей не знаю, але більше сотні вже приїхало і зайшло», – зазначив він.

Як повідомляє видання Корреспондент.нет:

У компанії Укрнафта спростували інформацію про те, що в офіс компанії проникли озброєні люди. Про це повідомила директор департаменту з організаційної роботи Оксана Поліщук.

«Швидше за все, ви зібралися тому, що я так розумію, деякі депутати виставляють недостовірну інформацію. Я так розумію, ця інформація про те, що у нас в камуфляжах знаходяться якісь люди. Ця інформація не відповідає реальній дійсності», — сказала вона .

За її словами, компанія працює в штатному режимі.

«Сьогодні Укрнафта працює в штатному режимі, охороняє її безпосередньо наша охорона, яка безпосередньо завжди нас охороняє. Ніяких інших людей, людей у камуфляжах бути не може і не було», — сказала Поліщук.

Як повідомила представник компанії, Укрнафта готує офіційну відповідь на заяву про захоплення компанії.

Вона пояснила, що керівництво не вийшло до журналістів, тому що готується до засідання Наглядової ради.

«Керівництво вийти не може, тому що зараз все керівництво зайняте підготовкою до Наглядової ради, яка буде 29 числа», — сказала Поліщук.

Під столичним офісом компанії Укрнафта все спокійно, співробітники компанії продовжують працювати в звичайному режимі. Працівники вільно як входять всередину офісу компанії, так і виходять, робота Укрнафти продовжується в звичайному режимі.

Вхід охороняють люди в штатському без зброї. На запитання про наявність позаштатної ситуації в будівлі один з охоронців відповів: «У нас все спокійно». Журналістів всередину офісу охорона не впускає.


Обсуждение закрыто.