Кременчук став свідком «Роману» «НеАнгелів»
21 травня 2015, 08:08

Два чуттєві тембри, які впізнаєш із перших нот, вражаюча емоційність у кожній ліричній та запальній пісні і, звичайно, непересічна врода – такими побачив Кременчук двох учасниць гурту «НеАнгели»

Два чуттєві тембри, які впізнаєш із перших нот, вражаюча емоційність у кожній ліричній та запальній пісні і, звичайно, непересічна врода – такими побачив Кременчук двох учасниць гурту «НеАнгели» 20 травня. Наше місто стало другим у рамках їхнього гастрольного туру «Роман».

Свій тур «Роман» Вікторія та Слава справедливо вважають знаковою подією у творчому житті гурту.
– Наша програма була у два рази довшою і у тисячу разів більш насиченою, – розповідають співачки. – Божевільний графік, розрахований по секундах, постійні несподіванки, на зразок забутих у номері концертних суконь.

Проте можна сміливо стверджувати, що всі старання співачок і їхньої команди були виправдані. Під час свого виступу «НеАнгели» не раз вразили кременчуцьких фанів. Наприклад, короткометражними фільмами про залаштунки та зіркове життя Слави та Вікторії ізсередини, про їхні мрії, сподівання і навіть про Валерія Леонтьєва. Співачки так розповіли про фільми: «Короткометражки наша команда монтувала, проводячи дві-три доби без сну. Ми спали не більше, постійно репетируючи і згадуючи слова забутих пісень – деякі з тих, що пролунали на концерті, ми не виконували кілька років».

Співали ж дівчата наживо у супроводі музикантів, а не під фанеру (встигнувши чотири рази за концерт змінити сценічне вбрання). При цьому примітно, що підспівували «НеАнгелам» не лише жінки, а й чоловіча частина залу. Як виявилося, особливу кременчуцьким чоловікам подобаються композиції «Ты меня завел, бой» та «Юра, прощай». Від глядачів співачки отримали у подарунок не лише квіти, а й величезного білого ведмедя. Та, здається, найбільше їх зворушили (особливо Славу, яка не так давно стала мамою) наймолодші прихильники. Одному маленькому кременчужанину взагалі пощастило стати кавалером одночасно і Слави, і Вікторії. На балконі ж фанатки гурту влаштували справжні танці.

До речі, цьогоріч гурт, який співає серцем, святкуватиме своє 10-річчя. Багато пісень, які «НеАнгели» виконували ще на початку своєї кар’єри, і досі залишаються хітами.