Кременчуцькі депутати звільняли, виділяли гроші та феєрили гучними фразами
26 травня 2015, 15:49

На черговій сесії Кременчуцької міської ради нарешті допрацювали до кінця, розглянули всі питання і закінчили пленарне засідання емоційними виступами у розділі «Різне»

На черговій сесії Кременчуцької міської ради нарешті допрацювали до кінця, розглянули всі питання і закінчили пленарне засідання емоційними виступами у розділі «Різне», де навіть запідозрили секретаря міської ради в бажанні створити КНР.

Депутати встигли звільнити директора Кременчуцької телерадіокомпанії, виділити гроші на генплан міста, де врахують виділення землі для учасників АТО, на ремонт доріг, прибудинкових територій, обрізання старих дерев та освітлення міста. Зарезервували 29,5 га землі біля вулиці Чечелівської для родин військовослужбовців, які брали і беруть участь у бойових діях. Не пройшли питання щодо погодження з головами профільних депутатських комісій призначення керівників комунальних підприємств, про виділення грошей громадському формуванню при військкоматі «Каскад»,про викуп 4 тисяч облігацій на суму 18 млн. грн, які пішли на закупівлю тролейбусів. За звільнення диреткора КТРК Сергія Перепелятника проголосували 35 депутатів із 40 присутніх. За доповнення до рішення голосували двічі і врешті-решт направили акт розслідування діяльності КП «КТРК» до міліції та фінслужби. Також депутати проявили небачену щедрість та зменшили податок на нерухоме нежитлове майно вдвічі. Цього року, окрім виділення коштів на ремонт доріг, також направили 100 тисяч гривень на черговий ремонт асфальтного покриття Крюківського мосту через Дніпро. Не забули народні обранці й про учасників АТО, на фінансову допомогу яким виділили 800 тисяч гривень. Цікавим було питання про затвердження положень структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. Виходить так, що всю минулу каденцію чиновники працювали без посадових інструкцій. У розділі «Різне» кожен виступаючий говорив про те, що хотів. Але все це було на фоні напівпорожнього залу — більшість депутатів не дочекалася кінця сесії і залишила приміщення міської ради.

Так повелося, що сесії Кременчуцької міськради проходять бурхливо і емоційно — пише «Вісник Кременчука». Сьогоднішнє пленарне засідання не стало винятком. Використати трибуну міськради як безкоштовний майданчик для політичного піару не змарнували можливість відразу кілька партій. Тож пропонуємо перли як депутатів міськради, так й інших виступаючих. Двічі назвав себе «заступником Полтавської області» головний радикал Кременчука Дмитро Кавунник. Найвидатніший перл був від головного свободівця Кременчука, який назвав мешканців нашого міста «КРЕМЕНЧУКІВЦЯМИ», а на зауваження депутатів, що ми — КРЕМЕНЧУЖАНИ, порекомендував учити українську мову.«Я вас перекричу. Я в політичній боротьбі роками. У мене глотка лужена», — це з виступу екс-регіонала Миколи Черниша.На багатопрофільність діяльності натякнув секретар міськради Василь Івко скандальній активістці Оксані Піддубній: «Піддубна, ви і у спорті спеціаліст. Господи Боже мій, у чому ви неспеціаліст?» А депутат Автозаводської райради оголосив, що «Ревівка проситься в Кіровоград».