Кременчужанина засудили за пограбування помічника нардепа Капліна
27 травня 2015, 08:30

Судом першої інстанції до 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено мешканця Кременчука, 1983 року народження.

Судом першої інстанції (Автозаводський районний суд м. Кременчук) до 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено мешканця Кременчука, 1983 року народження. Маючи непогашену судимість, він із серпня 2014 по січень 2015 року вчинив 17 крадіжок з автомашин, припаркованих біля будинків у м. Кременчук.

За словами заступника начальника відділу прокуратури області Геннадія Прокопенка, не лише вночі, а й вдень, розбиваючи в автомобілях скло, чоловік не гребував не лише грошима, мобільними телефонами, відеореєстраторами, а й рукавицями, гумовими капцями. Про це передає прес-служба Полтавської обласної прокуратури.
«У грудні минулого року з автомобіля одного з помічників народного депутата України він поцупив сумку, в якій знаходились паспорт, посвідчення помічника народного депутата, депутатський значок, посвідчення самого депутата та інші документи», — зазначив прокурор. Чоловіка засуджено за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно). Помічник чию машину пограбував злочинець, є помічником нардепа Капліна.