Ті, хто брав Берлін. Українська сестра милосердя
6 травня 2015, 14:25

Влітку 41-го Анастасія Бондаренко тікала від німецьких військ, що наступали, пристала до санітарного ешелону та на всю війну стала сестрою милосердя.

Їхня війна закінчилася 70 років тому. У кожного своя фронтова історія, але їх об’єднує одна на всіх Перемога. Громадське.Кременчук до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом підготувало серію документальних епізодів про ветеранів Великої Вітчизняної у проекті «Ті, хто брав Берлін». Не всі вони дійшли до столиці нацистської Німеччини: одні звільняли Прагу та Відень, інші Белград та Варшаву. Однак для кожного фронтовика взяття Берліна стало фіналом найкривавішої війни в історії людства та кінцем коричневої чуми в Європі.

Влітку 41-го Анастасія Бондаренко тікала від німецьких військ, що наступали, пристала до санітарного ешелону та на всю війну стала сестрою милосердя. Врятувала не одне життя наших солдатів, пройшла через палаючий Сталінград та разом з усіма звільняла рідну Україну. І через десятиліття після закінчення боїв на полях Другої Світової війни вона зустрічала тих, кого винесла з поля бою. Часто вже не пам’ятала їхніх облич та прізвищ, проте вони через усе своє життя зберегли у серці вдячність цій простій українській жінці – справжній сестрі милосердя.

Обсуждение закрыто.